Obchodní informace

Obchodní informace

Program QuickField™ je dílem mezinárodní společnosti Tera Analysis Ltd. se sídlem v Svendborgu, v Dánsku, jež v roce 1999 převzala činnost společnosti Tera Analysis (LA, California) v rozvoji, distribuci a zákaznické podpory softwaru QuickField™.

Od října 2007 je výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku fa Energy Consulting Service, s.r.o. se sídlem v Žižkova tř. 309/12, 370 01 České Budějovice. Kontaktní údaje lze nalézt zde.

Program je možné zakoupit po jednotlivých modelech, jejich skupinách či jako celý multifyzikální balík. Jsou rozlišovány komerční a akademické licence (které lze i výhodně pronajmout po jednoletých obdobích), jednouživatelské či síťové víceuživatelské licence atp. Z těchto důvodů vždy vypracováváme na základě Vaší poptávky individuální nabídku. Platba za program je v EUR či v Kč dle aktuálního kurzu České národní banky k datu zdanitelného plnění. Jsme plátci DPH.

Seznam referencí lze nalézt zde.
 
QuickFieldTM a ActiveFieldTM jsou ochrannými známkami společnosti Tera Analysis Ltd.    RocketTheme.    Webhosting: WEBOVARESENI.CZ