Doplňky

Doplňky

Doplňky QuifkFieldu rozšiřují jeho základní funkčnost. Jsou distribuovány Tera Analysis Ltd. zdarma pro produkty na které se vztahuje licence softwaru QuickField.
  • LabelMover může být spuštěn z QuickField - Tools menu. Tento jednoduchý nástroj pro parametrickou analýzu umožňuje provádět sériové analýzy, toleranční analýzy a optimalizaci.  • Doplněk vložení tvaru může být spuštěn z QuickField Model Editoru - Edit menu. Tento nástroj poskytuje jednoduchou a vhodnou cestu k přidání společných tvarů (obdélníky, kruhy a elipsy) do vašeho modelu.  • Doplněk harmonický prohlížeč může být zpuštěn z QuickField - Postprocessor - View menu. Tento doplněk vám umožňuje vypočítat a zobrazit harmonické (fázi a amplitudu pro Fourierovy řady) pro všechny zobrazovaná množství vztahující se k aktuálně vybranému obrysu.  • Doplněk výpočtu kapacit může být spuštěn z QuickField - Tools menu. Výpočet matice kapacit byl navržen pro zautomatizování častých úkolů výpočtů vzájemné a sdružené matice kapacity.  • Doplněk pro import ze SolidWorksu může být spuštěn z QuickFiled - Model Editor - Edit menu. Tento doplněk zkopíruje geometrické objekty ze SolidWorksu do QuickField modelu. 
QuickFieldTM a ActiveFieldTM jsou ochrannými známkami společnosti Tera Analysis Ltd.    RocketTheme.    Webhosting: WEBOVARESENI.CZ