Články o programu

Články o programu

Na přelomu roku 2011 a 2012 vycházel v časopisu Elektro sedmidílný seriál s názvem Počítačová simulace, vizualizace a analýza fyzikálních polí v praxi, ve kterém autor ing. Jan Růžička ukázal a podrobně okomentoval různé výpočty, které program QuickField zvládá.

Všechny výše uvedené články si můžete ve formátu PDF stáhnout zde.

O autorovi

Ing. Jan Růžička (*1937) Po aktivní dráze v průmyslu a projekci, je poživatelem starobního důchodu, ale nezahálí a v oboru pracuje i nadále. Příležitostně pracuje jako konzultant projektových řešení pro velké naše a zahraniční organizace. Také asistuje a radí při zprovozňování nových průmyslových komplexů. Stav některých našich středoškolských, ale i vysokoškolských učebnic zejména v oblasti interpretace působení magnetického pole ve feromagnetiku jej přiměl, abych v této oblasti také publikoval. Jedná se zejména o články zveřejněné v časopise Elektro, příp. také na Fywebu matematicko-fyzikální fakulty UK v rubrice články.
 
QuickFieldTM a ActiveFieldTM jsou ochrannými známkami společnosti Tera Analysis Ltd.    RocketTheme.    Webhosting: WEBOVARESENI.CZ